Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

Instalacje w furgonach

Sprawdź nasze opinie o transporcie drogowym

Wizyta w Poznaniu – wybór środków transportu prze różne grupy gości

Samochód zastępczy wynajmowany może być zarówno przez osoby prywatne jak też firmy, które wynajęcie mogą wpisać jako koszta działalności gospodarczej, a jednocześnie wszelakie koszty związane z poruszaniem się pojazdem jak tankowanie czy parkingi wpisywać jako koszt uzyskania przychodu.

Osobowe samochody często wynajmowane są w Poznaniu na czas targów poznańskich

Szczególnym miejscem w mieście Poznań są tereny targów poznańskich. To jeden z największych i najpopularniejszych targów tematycznych i branżowych, który przyciąga całe rzesze przedsiębiorców chcących zaprezentować swoje produkty czy nawiązać kontakty.

Cykliczne imprezy wymagają odpowiedniej obsługi, w tym infrastruktury hotelowej czy transportowej. Często goście poznańskich targów zamiast korzystać z taksówek skłaniają się na wynajęcie samochodu osobowego na okres kilku dni targów.

Długoterminowe wynajęcie samochodów częściej związane jest z naprawami własnego pojazdu. Samochody osobowe wynajmuje się wtedy na czas naprawy samochodu po kolizji. Naprawy mogą zajmować nawet kilka czy kilkanaście dni – to okres w którym trudno jest poruszać się bez posiadania środka transportu. Zdecydowanie dobrym rozwiązaniem będzie wynajęcie długoterminowe samochodu. Wypożyczalnie, takie jak opisane w poprzednim artykule Car For You dają możliwość zapewnienia sobie środka transportu na okres naprawy samochodu.

Wynajem długoterminowy samochodów osobowych w Poznaniu

Kolejnym powodem wynajmowania samochodu będzie wizyta czysto turystyczna. Odwiedzający nowe miasta goście często już na lotnisku odbierają samochody, którymi będą się poruszać podczas pobytu w danej okolicy. I tak jak podczas wizyty w egzotycznych krajach wypożyczenie samochodu jest bardzo popularne zarówno wśród turystów z polski jak i innych krajów, tak również wizytujący Poznań turyści zagraniczni nie zdają się na łaskę i niełaskę taksówkarzy i korzystają z wynajmowanych samochodów osobowych.

– Podczas jednej z pierwszych wizyt w Polsce nie korzystałem z wynajmowanych samochodów. Niestety komunikacja publiczna w Poznaniu, o ile należy przyznać, że jakościowo jest na całkiem dobrym poziomie to jednak komfort podróży w samochodzie osobowym jest zdecydowanie nieporównywalny – mówi Mark Ovilion, często wizytujący Poznań w celach turystycznych i biznesowych.

Updated: 5 stycznia 2016 — 16:19
Instalacje w furgonach © 2015 Frontier Theme