Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

Instalacje w furgonach

Sprawdź nasze opinie o transporcie drogowym

Nowoczesna oferta motoryzacyjna

Sama firma Cold Case znana była przed rebrandingiem na lokalnym rynku mechaników oraz blacharzy i lakierników samochodowych. Jej doświadczony właściciel nie tylko otrzymywał znakomite recenzje ale również polecenia kolejnych klientów do skorzystania z jego usług.
Wprowadzenie do oferty specjalistycznych instalacji przygotowanych pod potrzeby samochodów dostawczych sprawiło, że z zakładu mechanicznego i blacharskiego firma stała się czołowym dostawcom gotowych rozwiązań dla firm opierających swoją działalność o transport samochodowy.
Udane i niezawodne konstrukcje takie jak autolawety, samochody dostawcze z izoterną, zabudowy furgonów dowolnym typem nadbudówki od klasycznej, miękkiej plandeki po instalacje dźwigów ładowniczych i bardziej skomplikowane konstrukcje.

Jak można przygotować samochód dostawczy?
Warto brać pod uwagę nie tylko funkcje ładowne jakie spełniać będzie samochód dostawczy czy pojazd dalekiego zasięgu typu TIR. W konstrukcjach tego typu ważne jest również zadbanie o wygodę i bezpieczeństwo samego kierowcy, dzięki czemu możliwe jest bezpieczne dowiezienie transportowanych produktów do miejsca docelowego.
Dość powszechnym rozwiązaniem jest rozwiązanie typu Heavy Truck, gdzie do samochodów dostawczych montowane zostają nawet 2 łóżka z materacami grubości min. 8 cm. Możliwości jakie dają przestrzenie wykorzystane do zabudowania są ogromne. W szczególności poza 2 poziomami z łóżkami możliwe jest wykorzystanie przestrzeni na półki czy miejsce dodatkowe.

Dobrze przygotowane zabudowy techniczne – a więc nie tylko do przechowania kierowcy podczas postojów – takie jak izotermy czyli specjalistyczne skrzynie wykonane na wzór izotermicznego kontenera. Izotermy z zastosowanym agregatem chłodniczym to rozwiązania przystosowane do transportów produktów wymagających zastosowania stałej niskiej temperatury przechowania. Stosowane są do przewożenia żywności, w tym produktów głęboko mrożonych. Oprócz izotermy często stosowanym w Cold Case rozwiązaniem specjalistycznej zabudowy furgonów są lawety samochodowe. Przygotowanie odpowiednio obniżonego zawieszenia samochodu, wraz z wzmocnieniem konstrukcji, dzięki której możliwe będzie zamontowanie i bezpieczne korzystanie z wyciągarki samochodowej.
Warto sprawdzić jak wyglądają szczegóły wykonania takich zabudowy na stronie Coldcase.pl


Parse error: syntax error, unexpected end of file, expecting '(' in /profiles/p/po/poz/pozycjoner1/instalacje-furgona.cba.pl/wp-content/themes/frontier/comments.php on line 1